• Wydarzenia

  • Wydarzenia

            • Witaj, maj!

            • Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Świąt Majowych, przygotowana przez uczniów klasy III

              Trzecioklasiści z ogromnym zaangażowaniem i dumą zaprezentowali program artystyczny, który przypomniał nam, jak ważne są takie wartości jak wolność, patriotyzm i szacunek do historii naszego kraju. Nie zabrakło pięknych wierszy, wzruszających pieśni oraz ciekawych scenek nawiązujących do wydarzeń związanych z 1, 2 i 3 maja.

              Serdecznie dziękujemy uczniom klasy III za ich ciężką pracę, kreatywność i wspaniałą postawę. Wyrazy uznania kierujemy również do nauczycieli za przygotowanie uczniów do tego wyjątkowego występu.

              To była prawdziwa lekcja historii i patriotyzmu.

              #SzkołaDobregoSłowa

              Fundacja Pozytywni

              Kampania Społeczna Słowa mają moc - Fundacja Pozytywni

            • Pierwszaki w kinie

            • Wczoraj uczniowie klasy I wybrali się do kina na film „Super Mario” w ramach I miejsca zdobytego w Wiosennych Zabawach. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców.

              Jednocześnie przypominamy o wpłatach na Radę Rodziców. Każda wpłata ma realny wpływ na komfort i rozwój naszych dzieci, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie

            • Kolejne sukcesy

            • Podsumowanie konkursu z okazji Dnia Edukacji Prawnej. Nagrodzeni to uczennica klasy II-Weronika K. oraz uczeń klasy-VI Michał S. Nagrody wręczyła SSR p. Agnieszka Mroczek. Gratulujemy nagrodzonym.

            • Dzień Czekolady

            • Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Czekolady, który dostarczył uczniom wiele radości i słodkich wrażeń.

              Dzieci poznały ciekawostki na temat powstawania czekolady, jej rodzajów oraz drogi „od ziarenka do tabliczki”. Nie zabrakło również wspólnych zabaw oraz degustacji pysznych tostów z czekoladą .

              W wydarzeniu wzięła udział cała społeczność szkolna.

              To był dzień pełen uśmiechu i dobrej zabawy!

            • Świetne wieści z Ligi Bałtyckiej!

            • 22 kwietnia 2026 r. w Manowie nasi uczniowie reprezentujący SP Bonin wzięli udział w turniejach Ligi Bałtyckiej Powiatu Koszalińskiego w kategoriach Trampkarz U14 oraz Młodzik U12.

              Ogromne brawa dla drużyny Trampkarzy U14, która zajęła I miejsce w turnieju, zdobywając 7 punktów i imponujący bilans bramkowy 14:6!

              W kategorii Młodzik U12 nasza drużyna również zaprezentowała się bardzo dobrze, zajmując III miejsce i zdobywając 9 punktów.

              Zespoły prowadził trener Mariusz Poślednik, a kierownikiem drużyny była Bogusława Markiewicz.

              Gratulujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, sportową postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły!

              Już teraz zapraszamy na kolejny turniej finałowy, który odbędzie się 27 maja w Kretominie – trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

            • Gramy dla Toli i Adasia!

            • Uczniowie Szkoły Podstawowej w Boninie wzięli udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej „Gramy dla Toli i Adasia”, który odbył się w Sianowie.

              Jesteśmy niezwykle dumni z naszej drużyny za wspaniałą postawę, sportową rywalizację oraz ogromne zaangażowanie.

              Wasza gra to nie tylko walka na boisku, ale przede wszystkim piękny gest wsparcia dla potrzebujących.

              Dziękujemy za okazane serce i pomoc – pokazaliście, że sport łączy i ma wielką moc!

            • Szalooony tydzień!

            • W naszej szkole odbyła się wyjątkowa wiosenna zabawa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

              Uczniowie wzięli udział w trzech tematycznych dniach:

              Dniu Pidżamy, Dniu Szalonej Fryzury oraz Dniu Zabawnego Plecaka.

              Za każdy dzień klasy zdobywały punkty za pomysłowość i zaangażowanie. Wszystkie klasy wykazały się ogromną kreatywnością, a rywalizacja przebiegała w duchu dobrej zabawy.

              Zwycięzcą została klasa I, która zdobyła 100 punktów!

              Serdecznie gratulujemy!

              W nagrodę klasa I otrzymuje od Rady Rodziców bon, na wspólne wyjście do kina.

              Punktacja pozostałych klas:

              klasa IV - 99,5p.

              klasa II - 99p.

              klasa VIII - 96p.

              klasa III - 92,5p.

              klasa V - 83,5p.

              klasa VI - 79p.

              klasa VII - 77p.

              Dziękujemy Radzie Rodziców za wyjątkowy podarunek oraz wszystkim uczniom za aktywny udział, świetną atmosferę i ogromne zaangażowanie.

              To była naprawdę wspaniała zabawa!

            • Dbamy o Ziemię

            • Jak co roku l, 22 kwietnia, w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi W klasach młodszych #PrzyrkaTeam przeprowadziła warsztaty o tym, jak dbać o naszą planetę Segregacja odpadów, zasady Dekalogu Ekologi są znane klasom 1-3 #PrzyrkaTeam zadbała o rabaty szkolne , sądząc rośliny i pieląc A każda klasa wespół w zespół tworzyła niesamowite obrazy z natury Dbajmy o naszą Ziemię - mamy ja tylko jedną

            • Dobre słowo jest wszędzie

            • W ramach programu „Szkoła Dobrego Słowa” uczniowie klasy drugiej, czwartej i szóstej wzięli udział w terenowej grze pełnej wyzwań.

              Szukanie ukrytych kartek, rozwiązywanie zagadek, rebusów i wykonywanie różnych zadań sprawiło wszystkim dużo radości. Wszystkie aktywności dotyczyły magicznych słów — tych ważnych, których używamy każdego dnia.

              Jednym z zadań było także powiedzenie czegoś miłego o koledze lub koleżance z grupy. To był piękny moment pełen życzliwości, uśmiechu i dobrych emocji.

              Bo dobre słowa mają wielką moc!