• Bombeczkowy zawrót głowy!

• Dzisiaj uczniowie klas IV i V odwiedzili Glass Color Koszalin , największą na Pomorzu fabrykę bombek. Uczniowie zwiedzanie zaczęli od wizyty we wzorcowni, gdzie poznali techniki ozdabiania ozdób świątecznych. Następnie uczestniczyli w warsztatach zdobienia, które poprzedziła krótka prelekcja dotycząca powstawania bombek. Powstały naprawdę piękne, artystyczne bombkowe dzieła!

• Kto Ty jesteś?

• Wczoraj w naszej szkole odbyła się IV edycja gminnego konkursu " Kto Ty jesteś?". Udział wzięli przedstawiciele klas I-III ze szkół w Szkoła Podstawowa w Manowie , Szkoła Podstawowa im. 26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Rosnowie i w Boninie, którzy podzieleni na trzy mieszane zespoły, rozwiązywali krzyżówki, rebusy, zagadki, układali słowa Hymnu Narodowego z rozsypanki, odgadywali kalambury. Wszystko było związane z naszą ojczyzną - Polską. Podsumowaliśmy wyniki i każdy wyszedł z nagrodą i dyplomem. Wszyscy świetnie się bawili, a kolejna edycja konkursu za rok.

Dziękujemy Panu Roman Kłosowski wójtowi Gmina Manowo za dofinansowanie konkursu, co umożliwiło nam zakup atrakcyjnych nagród i słodkości dla każdego uczestnika.

• Jestem sobie mały miś...

• Dzisiaj obchodzikiśmy Dzień Pluszowego Misia. Najwięcej zabawek przynieśli uczniowie klasy pierwszej i to oni odebrali słodką nagrodę.

• Wyniki konkursu plastycznego

• 10 listopada podczas szkolnych obchodów Święta Niepodległości obyło się uroczyste rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Jesień”.

Spośród uczniów, którzy wzięli udział w konkursie i przygotowali piękne prace, wyłoniono 7 laureatów i przyznano aż 12 wyróżnień.

Wśród laureatów znaleźli się: Amelia Rykiel, Szymon Narodzonek oraz Liliana Komar w kategorii klas I-III oraz Lena Niwińska, Borys Jankojć, Masza Anokhina i Amelia Narodzonek w kategorii klas IV-VI

Wyróżnione zostały prace następujących uczniów: Macieja Kłysa, Krystiana Małyski, Marty Popiołek, Adrianny Turek, Ksawerego Komorowskiego, Nikoli Markowicz, Szymona Walendowskiego, Julity Czesnowskiej, Amelii Hrywki, Oliwii Zaleca, Hanny Buczak, Dawida Wiśniewskiego, Zuzanny Walendowskiej.

Wszystkie nagrody dla laureatów oraz słodkie upominki dla uczniów wyróżnionych zostały zakupione ze składek na Radę Rodziców.

Zachęcamy Państwa do wpłat, ponieważ dzięki nim możliwe jest zakupienie nagród dla dzieci i tym samym docenienie ich starań.