• To już koniec... Roku Szkolnego 21/22

Po roku pracy nadszedł ten czas, kiedy będzie można odpocząć.

Uczniowie odebrali świadectwa, a Ci najbardziej wytrwali otrzymali z rąk Pani Dyrektor wartościowe nagrody. Jesteśmy z Was dumni.

• Wielkie sukcesy

• Uczeń naszej szkoły Maciej Przewodowski otrzymał stypendium wójta Gminy Manowo. Gratulujemy Maciejowi i jego rodzicom!

• 7b znowu w akcji

• Kto? - 7b gdzie? - Kręgielnia w Koszalinie zabawy - dużo niezdrowej rywalizacji - brak Lekcja w kręgielni - udana !

• Zabawa w Robin Hooda

• W poszukiwaniu stolemów

• Starsze klasy wybrały sie w podróż na Kaszuby. W Kościerzynie odwiedziliśmy Muzeum Ziemi Kościerskiej, Muzeum Akordeonu. Poznawaliśmy miasto szukając tajemniczych mieszkańców miasta- Stolemów. Zaprowadziły nas one do Muzeum Kolejnictwa, gdzie mogliśmy się cofnąć w czasie.

• Rajd Siedmiomilowe Butki

• To była pierwsza okazja, aby sprawdzić swoje siły . 11 km za nami!  Niektórzy pytają już o kolejne rady. Brawa dla pierwszaków- byli dzielni, dali radę!

• Ach, co to był za bal...

• Spędzili razem osiem lat, a teraz w większości ich drogi się rozejdą. Uczniowie ósmych klas uroczystym balem pożegnali się ze szkołą. Dziewczęta i chłopcy zatańczyli tradycyjnego już poloneza. Potem przyszedł czas na wspólne zdjęcia i dobrą zabawę.

• Na Górze Chełmskiej

• Po dwuletniej przerwie wróciliśmy do pielegnowania naszej tradycji. Trzecioklasści brali udział we Mszy Świętej  w Sanktuarium Maki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej, aby wspólnie  wychpwawcą świętować soją pierwszą komunię.

• Wśród drzew

• Klasa V wybrała się do parku linowego. Wszyscy się świetnie bawili,choć niektórzy musieli pokonać swoje lęki.

• Wypoczynek nad polskim morzem

• Na koniec ciężkiej pracy nasi uczniowie wybrali się na regenerację do Łaz. Wyjazd obfitował w wiele aktywności: spacery, kąpiele, budowanie zamków z piasku, rozgrywki sportowe. Nie zabrakło wieczornej dyskoteki. Na zakończenie wyjazdu ósmoklasiści zorganizowali próbę generalną poloneza na promenadzie. Widownia, która się zebrała, była zachwycona.

• Turniej piłki nożnej

• 2 czerwca 22 roku na Orliku w Boninie odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego, Dyrektora Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.W.Witosa w Boninie

W turnieju brało udział 5 zespołów: dwa z CKR w Boninie, SP Bonin, Szkoła Podstawowa w Manowie i Szkoła Podstawowa im. 26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego w Rosnowie .

Nasi uczniowie zajęli 2. miejsce, a Łukasz Korol z klasy 8 b został Królem Strzelców.

Serdecznie gratulujemy!

• Dzień dziecka

• W tak ważnym dla naszych uczniów dniu nie mogło zabraknąc dobrej zabawy. Każda klasa stworzyła kolorowy plakat, były zawody sportowe, przeciąganie liny, a na koniec to, na co wszyscy zawsze czekają- buła z parówką.:)

• Co tu się działo?

• Na lekcję języka polskiego w klasie 6 przybyli... bohaterowie lektury "Baśniobór": Muriel Taggert, Bahumat, Kendra, Seth, Stan Sorenson, krowa Wiola, diabliki, najady, golem Hugo. Gratulujemy kreatywności i pomysłu wykonanych strojów. Robią wrażenie! Rozpoznacie, kto jest kim?