• SP Bonin znowu w grze

• 27 września 22 r. na Stadionie Miejskim w Bobolicach odbyły się inauguracyjne turnieje w ramach rozgrywek Liga Bałtycka - Powiat Ziemski Koszalin. W kategorii Trampkarz wzięły udział 4 zespoły: SP Bonin, KS Bajgiel Będzino, SP Dąbrowa i UKS Olimpia Bobolice.

W kategorii Młodzik wystartowało 5 zespołów: SP Bonin, KS Victoria Sianów, SP Dąbrowa, KS Bajgiel Będzino i UKS Olimpia Bobolice.

W obu kategoriach najlepsza okazała się drużyna SP Bonin, trenowana przez pana Mariusza Poślednika.

• Czysty świat wokół nas!

• W miniony piątek w ramach akcji Sprzątania Świata uczniowie naszej szkoły posprzątali naszą małą ojczyznę, tę blisko i nieco dalej. Działamy zgodnie z przesłaniem: Wszystkie śmieci są nasze

• Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci!

• Segregacja jest niezbędna uczniowie klas 1-3 wzięli udział w małych warsztatach, dotyczących zasad segregacji śmieci spisali się na gratulujemy tym, którzy wykorzystali wiedzę w praktyce w małym konkursie #PrzyrkaTeam

Wzięliśmy też udział w ogólnopolskiej akcji Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci dziękujemy Wszystkim: i uczniom, i ich Rodzicom za zaangażowanie dzięki temu trochę lżej naszej #PrzyrkaTeam i Samorząd Uczniowski SP Bonin

• Akcja-integracja!

• Wrzesień to w naszej szkole czas klasowych integracji. Wczoraj klasy I-III odwiedziły Leonardię. Jak widzicie, zabawa była przednia!

• Park Ewolucji

• W piątek, 25.09. klasy IV, V i VIIIa wyruszyły na edukacyjno-integracyjną wycieczkę. Tym razem obiektem zainteresowania był Park Ewolucji w Sławutówku k.Redy. Po przyjeździe przywitała nas pani przewodnik, która oprowadziła nas po ścieżce ewolucji człowieka oraz ścieżce dinozaurów, gdzie oko w oko stanęliśmy z największymi prehistorycznymi zwierzętami lądowymi. Największą popularnością i zachwytem cieszyły się seanse w kinach 7D. Duże wrażenie zrobił na nas Batyskaf- model łodzi podwodnej, we wnętrzu której odbyliśmy podróż 7D wvgłąb oceanu. Jednak największym powodzeniem i najwięcej wrażeń dostarczyła nam przejażdżka Roller Coasterem 7D w egipskiej piramidzie. Tam również poznaliśmy historię faraona. Niektórzy śmiałkowie odbyli tę podróż nawet 2 razy! W prehistorycznym kinie dinozaur Arnold przedstawił nam kilka ciekawostek ze świata dinozaurów, a przejażdżka mini kolejką górską i pojazdami Flinstonów wzbudziły wiele emocji. To był bardzo dobry dzień! Zresztą zobaczcie sami! Pełna fotorelacja na fb szkoły

• Tylko w Boninie

• W piątek 16.09. mury naszej szkoły rozbrzmiały i rozśpiewały się! To wszyatko zasługa naszch panów praktykantów lekcji w-f, którzy z pasją i oddaniem tworzą zespółTwins Brothers W specjalnym, pożegnalnym występie dla uczniów i pracowników naszej szkoły zagrali 45 minutowy koncert, który zakończył się niejednokrotnym Bisem! Panowie, dziękujemy za muzyczną ucztę i zapraszamy częściej!

Więcej relacji na fb szkoły:

• Szkoła pełna Talentów

• Samorząd Uczniowki zachęca do AKCJI LIDLA "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW"

Zbieramy talenciaki za zakupy w Lidlu.

Jednego Talenciaka można otrzymać za każde wydane 50 złotych (z zastrzeżeniem, że na rachunku musi widnieć co najmniej jeden owoc lub warzywo).

Katalog prezentów oferuje dla szkół wiele atrakcyjnych pomocy naukowych, sprzęt sportowy czy sprzęt elektroniczny. Otrzymane talenty można przekazać szkole na dwa sposoby:

1. pudełko na talenciaki umieszczone w szkole (kupony można oddawać wychowawcom klas)

2. strona internetowa: https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant...

Drodzy Uczniowie i Rodzice, ogłaszamy Pełną Mobilizację

• Mała szkoła o wielkich sercach!

• W piątek zakończyliśmy zbiórkę charytatywną dla Fundacji Pomóż i TY!. W tym roku zebraliśmy 3 razy większą sumę niż w roku ubiegłym - 623,39 zł. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania! Zebrane środki już zasilają konto fundacji.

• Dzień Kropki w naszej szkole

• Dziś obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, integracji społeczności szkolnej i dobrej zabawy. Historia małej Vashti pokazuje, że każdy ma jakiś talent !Trzeba tylko w siebie uwierzyć!

• Zakropkuj się!

• W czwartek 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zachęca do świętowania. Tego dnia mile widziane będą elementy garderoby w kropki. Osoby, które wezmą udział w zabawie będą zwolnione z niezapowiedzianej kartkówki i odpowiedzi ustnej.

• Zasil szeregi Samorządu Uczniowskiego!

• Uwaga Uczniowie!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie Szkoły?

Chcesz coś zmienić?

Masz wiele ciekawych pomysłów?

Chcesz coś zrobić dla innych?

Chcesz działać na rzecz szkoły?

Jesteś aktywny i nie boisz się wyzwań?

STARTUJ W WYBORACH DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!

1.Swoją kandydaturę zgłoś do 09.09.2022r. opiekunom Samorządu Uczniowskiego (Pani Sylwii lub Pani Agnieszce W.)

2. Przygotuj swój plan wyborczy, możesz wykonać go w formie plakatu, który zostanie wywieszony na tablicy w Szkole.

3. Wybory do Samorządu odbędą się 16.09.2022r.

• Pomagamy!

• Uwaga!

Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę charytatywną na rzecz 9-letniej Patrycji, która urodziła się z wieloma chorobami. Najważniejsze dla dziewczynki są rehabilitacja oraz terapie, a wśród nich ta najważniejsza, pozwalająca dziewczynce radzić sobie z zaburzeniami widzenia.Bądźmy tymi, którzy pomogą zakupić sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznej FUNDACJI NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH POMÓŻ I TY. Samorząd Uczniowski będzie zbierał pieniądze od 05.09.2022r. do 16.09.2022r.

RAZEM MOŻEMY UCZYNIĆ WIELE DOBREGO.