• Święto Ptaków

• Ptasie zajęcia w klasach 1,2 i 3. 14 maja obchodzone było święto ptaków wędrownych. Uczniowie rozpoznawali ptaki po ich wyglądzie oraz po głosach Poruszali się jak kręgowce latające Gratulujemy wiedzy ornitologicznej zwiciezcomCzekamy jeszcze na Wasze prace plastyczne. #PrzyrkaTeam

• Ogólnopolskie konkursy EDI

• Co roku nasi uczniowie biorą udział w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych organizowanych przez warszawską placówkę edukacyjną EDI, której celem jest urozmaicanie zajęć szkolnych oraz zachęcanie uczniów do rozwijania swoich umiejętności.

Uczennica klasy 8 b - Maja Godula otrzymała wyróżnienie w konkursie z języka angielskiego.

• Wirtualne podróże- realne nagrody

• W ramach projektu "Wirtualne podróże" klasa III wykonała plakaty zachęcające do przeczytania książki podróżniczej "Afryka Kazika". Dla 20 klas przewidziane były upominki w postaci książki do wspólnego czytania w klasie. Jesteśmy wśród tych nagrodzonych klas!

• Kolejne sukcesy

• Uczennice naszej szkoły:

Maja Godula z kl. VIIIB

Patrycja Klimek z kl. VIIIA

zdobyły tytuł laureata w Konkursach Przedmiotowych zorganizowanych przez

im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie.

Patrycja jest laureatką konkursu z języka polskiego , a Maja - z języka angielskiego.

Gratulujemy!

• "Ptaki,Ptaszki i Ptaszęta Polne".

• 22 kwietnia w Gminna Biblioteka Publiczna w Manowie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego "Ptaki,Ptaszki i Ptaszęta Polne". Uczeń naszej szkoły z klasy III - Igor Wacholc, zdobył II miejsce i tym samym zakwalifikował się do kolejnego-powiatowego, etapu konkursu, który już niebawem będzie miał miejsce w Koszalinie. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny występ!

• "Żyjmy w zgodzie z naturą"

• W Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie odbył się konkurs "Żyjmy w zgodzie z naturą". Wzięły w nim udział 4 uczennice z kl III: Nina, Lena, Ola i Maja. Dziewczynki rozwiązywały test wiedzy o przyrodzie i przygotowały plakaty na temat: Chrońmy morza i oceany. Wyniki konkursu: Maja i Ola zdobyły wyróżnienie, Lena zajęła III miejsce, a Nina II.